Konsultacja VIP z zakresu budynków pasywnych

usluga 6 godz. Dostęp na 365 dni

5000.00 PLN

  KONSULTACJA

VIP

W TWOJEJ FIRMIE


JEŻELI MASZ PYTANIA ZADZOWŃ DO MNIE:
510-410-040

  • Na konsultacji możemy poruszyć dowolny interesujący Cię temat z zakresu inwestowania w budynki pasywne
  • Jest to usługa PREMIUM skierowana do właścicieli firm, prezesów, managerów odpowiedzialnych za rozwój i planowanie projektów w firmach deweloperskich lub inwestycyjnych.
  • Konsultacja trwa 6 godzin
  • Konsultacja dla Twojej wygody odbywa się w siedzibie Twojej firmy lub w innym wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce.
  • Nasza rozmowa będzie nagrana i udostępniona Tobie po spotkaniu na Twoim profilu na portalu BudynekPasywny.pl
  • Na konstulację możesz zapisać się po opłaceniu zamówienia. Napisz na kamil.lesiuk@budynekpasywny.pl w tytule wpisz: "KONSULTACJA VIP"

Oferta sprzedażowa

 CML GROUP Kamil Lesiuk
Sprzedawca / Administrator danych CML GROUP Kamil Lesiuk

CML GROUP Kamil Lesiuk
Barbakan 1/15, 71-028 Szczecin PL | 510410040
NIP: 597-165-29-14 | REGON: 321464892

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności
To jest prezent.
Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Kim jesteś?

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do CML GROUP Kamil Lesiuk i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez CML GROUP Kamil Lesiuk.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od CML GROUP Kamil Lesiuk.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez CML GROUP Kamil Lesiuk.

Następnie wybierzesz formę płatności

256-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.