Konsultacja VIP z zakresu budynków pasywnych

Konsultacja VIP z zakresu budynków pasywnych

Prywatna konsultacja w zakresie budynków pasywnych. Jest to produkt dla Ciebie jeżeli nie masz czasu na osobiste dokładne zapoznanie się z tematem budownictwa pasywnego, zastanawiasz się nad budową budynku pasywnego, chcesz skonsultować swój projekt lub inny pomysł biznesowy oparty o budynki pasywne

KONSULTACJA

VIP

W TWOJEJ FIRMIE


JEŻELI MASZ PYTANIA ZADZOWŃ DO MNIE:
510-410-040

 • Na konsultacji możemy poruszyć dowolny interesujący Cię temat z zakresu inwestowania w budynki pasywne
 • Jest to usługa PREMIUM skierowana do właścicieli firm, prezesów, managerów odpowiedzialnych za rozwój i planowanie projektów w firmach deweloperskich lub inwestycyjnych.
 • Konsultacja trwa 6 godzin.
 • Konsultacja dla Twojej wygody odbywa się w siedzibie Twojej firmy lub w innym wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce.
 • Nasza rozmowa będzie nagrana i udostępniona Tobie po spotkaniu na Twoim profilu na portalu BudynekPasywny.pl
 • Na konstulację możesz zapisać się po opłaceniu zamówienia. Napisz na kamil.lesiuk@budynekpasywny.pl w tytule wpisz: "KONSULTACJA VIP"

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • godz.
  6
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  5 000,00 PLN
 • SUMA
  Cena 1 godz. 833,33 PLN
  5 000,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Kim jesteś?

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu CML GROUP Kamil Lesiuk i go w całości akceptuję.

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do CML GROUP Kamil Lesiuk i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności