Udział w programie TV

Udział w programie TV "Sekrety Budynków Pasywnych"

Biorąc udział w moim programie Sekrety Budynków Pasywnych, będziesz mógł zaprezentować Inwestorom Twój produkt/usługę. Porozmawiamy o wartościowych dla Inwestora rzeczach na temat związany z budownictwem niskoenergetycznym oraz odnawialnymi źródłami energii i pokażemy jaką wartość ma dla niego Twój

 

PROGRAM

"SEKRETY BUDYNKÓW PASYWNYCH" 

WARSZAWA (Studio TV)


"Daj wartość innym, pokaż swój profesjonalizm i zyskaj dzięki temu nowych klientów"
(Kamil Lesiuk, BudynekPasywny.pl / BudynkiPasywne.TV)

JEŻELI MASZ PYTANIA ZADZOWŃ DO MNIE:
510-410-040


ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROGRAMIE TV - Sekrety Budynków Pasywnych

Cześć, witam Cię serdecznie. Z tej strony Kamil Lesiuk. Chciałbym zaprosić Cie do udziału w moim programie TV "Sekrety Budynków Pasywnych"

Dowiedz się więcej o mnie:


Dla kogo jest udział w tym programie TV ?

1. Producenci komponentów dla budownictwa niskoenergetycznego, pasywnego i lepszego.

2. Projektanci budownictwa niskoenergetycznego, pasywnego i lepszego.

3. Wykonawcy budownictwa niskoenergetycznego, pasywnego i lepszego.

4. Producenci / Dostawcy / Montażyści systemów odnawialnych źródeł energii do wykorzystania w budownictwie niskoenergetycznym

5. Producenci samochodów elektrycznych 

6. Producenci i dostawcy infrastruktury do korzystania z samochodów elektrycznych.


Jak wygląda program TV ?

1. Czas trwania jednego odcinka to 12 min.

2. Program realizowany jest w profesjonalnym studio TV w Warszawie (3 studia, kilkanaście kamer, reżyserka, operatorzy, profesjonalny makeup TV itd.)

3. Każdy program może zawierać felieton o Twoim produkcie / usłudze (przygotowujemy go wcześniej na podstawie dostarczonych przez Ciebie materiałów ( tekst który odczytuje lektor, wideo, zdjęcia, jeżeli nie masz swoich możesz skorzystać z baz stockowych zawierających wideo i zdjęcia)

4. Mamy do dyspozycji sofy, kanapę, krzesła, stolik do prezentacji produktów, telebim do prezentacji.

5. Program realizowany jest w dynamiczny i przyjemny dla oglądającego sposób. 

6. Program realizowany jest jako wywiad (ja rozmawiam z Tobą o Twoim produkcie/usłudze, dajemy wartość dla oglądających poprzez konkretne wskazówki co robić, jakich błędów unikać itp.)


Jakie korzyści dostaniesz jeżeli zdecydujesz się na udział w moim programie TV ?

1. Polepszysz wizerunek swój jako eksperta i swojej marki

2. Otrzymasz przygotowany w profesjolany sposób plik video z naszym programem - do wykrzystania we własnym zakresie

3. Program będzie promowany w ramach TV Internetowej (Facebook LIVE, YouTube, portal www gdzie znajdzie się video + transkrpt) 

4. Program będzie promowany również przez mnie w ramach portalu BudynekPasywny.pl (Facebook reklamy sponsorowane, grupy tematyczne, e-mailing, blog, youtube)

5. Ciągła promocja swojej marki razem z rozwojem mojego portalu i telewizji internetowej z której usług korzystamy.Pamiętaj że jest to pierwszy w Polsce, a może nawet w Europie i na Świecie program w profesjonalnej TV o Budynkach Pasywnych,

Chcę zaproponować Ci udział w nim na specjalnych z góry określonych warunkach:


 • standardowa cena udziału w TV i działań marketingowych to 2.497 zł brutto
 • promocyjna cena, ograniczona ilościowo i czasowo:
   1. KUPUJĘ udział w 1 odcinku - 1.997 zł zamiast 2.497 zł
   2. KUPUJĘ udział w 2 odcinkach - 3.497 zł zamiast 3.994 zł
 • otrzymujesz dodatkowo dożywotni dostęp do :
  • 12 częściowego pełnego ekskluzywnego wywiadu z Gunterem Schlagowskim -Ojcem Chrzestnym Budownictwa Pasywnego w Polsce
  • 4 częściowego pełnego wywiadu z Kamilem Wiśniewskim - Projektantem Budynków Pasywnych 
  • Pełnego Kursu Sekrety Budynków Pasywnych 
Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie i od tego jak szybko podejmujesz decyzję. Masz możliwość zaprezentowania swoich usług/produktu w nieszablonowy sposób.  Chciałbym abyś podjął decyzję w sposób przemyślany. Jeżeli masz dodatkowe pytania zachęcam do rozmowy telefonicznej lub skontaktowania się mailowo (kamil.lesiuk@budynekpasywny.pl)


Dlaczego w Polsce nie buduje się wszystkich nowych budynków w standardzie pasywnym i lepszym? Odpowiedź jest prosta - ponieważ ludzie nie mają świadomości dlaczego warto to robić i jakie korzyści dzięki temu otrzymujemy. Dając inwestorom wiedzę dlaczego warto budować budynki pasywne, kreujesz przez to swój własny rynek. A najlepsze jest w tym to ze jest to czysty i uczciwy układ typu WIN-WIN tzn. inwestor płaci więcej dla projektanta, wykonawcy i producenta dostając przy tym lepszej jakości projekt, wykonanie, mateirały. Ale Inwestor nie płaci ze swoich pieniędzy, płaci on pieniędzmi które oszczędzi (które zostaną w jego kieszeni) na kosztach eksploatacji budynku. To jest właśnie magia budownictwa pasywnego i odnawialnych źródeł energii.


Jeżeli chcesz zdobyć niesprawiedliwą przewagę i wyprzedzić swoją konkurencję, weź udział w programie TV " Sekrety Budynków Pasywnych" 


Zapraszam serdecznie, 
Kamil Lesiuk (BudynekPasywny.pl, BudynkiPasywne.TV)


Informacje dodatkowe: 

 • Jeżeli potrzebujesz fakturę zaznacz pole FV w formularzu zamówienia i podaj dane firmy na którą mam wystawić fakturę.
 • Płatności realizowane są poprzez PayU oraz PayPal


Lokalizacja: 

WARSZAWA, Aleje Ujazdowskie

(wszelkie wskazówki dojazdu dostaniesz na e-mail).


 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • odc.
  1
 • Cena
  2 497,00 PLN
 • SUMA
  2 497,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Kim jesteś?

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu CML GROUP Kamil Lesiuk i go w całości akceptuję.

* Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do CML GROUP Kamil Lesiuk i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności