Konsultacja dotycząca Budynków Pasywnych (na żywo w Szczecinie)

Konsultacja dotycząca Budynków Pasywnych (na żywo w Szczecinie)

60 min konsultacja z zakresu budynków pasywnych. Możemy na niej poruszyć dowolny temat który Cię w danym momencie interesuje. Ten produkt jest dla inwestorów, architektów, wykonawców.

KONSULTACJA

NA ŻYWO

W SZCZECINIE


JEŻELI MASZ PYTANIA ZADZOWŃ DO MNIE:
510-410-040

 • Na konsultacji możemy poruszyć dowolny interesujący Cię temat z zakresu budynków pasywnych. 
 • Konsultacja trwa minimum 60 min. Jeżeli chcesz kupić inny czas konsultacji wybierz to co Cię interesuje poniżej:
 • Jeżeli kupisz więcej niż jedną godziną możesz wykorzystać ten czas na kilku spotkaniach.
 • Nasza rozmowa będzie nagrana i udostępniona Tobie po spotkaniu na Twoim profilu na portalu BudynekPasywny.pl
 • Na konstulację możesz zapisać się po opłaceniu zamówienia. Napisz na kamil.lesiuk@budynekpasywny.pl w tytule wpisz: "KONSULTACJA NA ŻYWO SZCZECIN"

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • godz.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  250,00 PLN
 • SUMA
  250,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Kim jesteś?

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu CML GROUP Kamil Lesiuk i go w całości akceptuję.

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do CML GROUP Kamil Lesiuk i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności