Pomagam przedsiębiorcom i inwestorom w branży architektoniczno-budowlanej w zdobywaniu wiedzy o budownictwie pasywnym i odnawialnych źródłach energii,…

Newsletter

Sekrety Budynków Pasywnych

Przygotowałem dla Ciebie wyjątkowe materiały nt. budownictwa pasywnego - darmowy kurs e-mailowy oraz wywiady ze specjalistami.

Zapisz się teraz

Pomagam przedsiębiorcom i inwestorom w branży architektoniczno-budowlanej w zdobywaniu wiedzy o budownictwie pasywnym i odnawialnych źródłach energii, ponieważ wierzę że wiedza ta spowoduje wzrost ich świadomości i umożliwi podejmowanie lepszych decyzji co do kierunku rozwoju ich biznesu i przy realizacji nowych inwestycji komercyjnych oraz prywatnych.

{VIMEO:208666706}

Zapisz się na mój kurs o sekretach budownictwia pasywnego

więcej

Moje początki z budownictwem pasywnym sięgają roku 2008, kiedy to po raz pierwszy zainteresowałem się tym tematem tuż po ukończeniu studiów na Wydziale Budownictwa i Architektury w Szczecinie. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że będę chciał w przyszłości dzielić się tą wiedzą z innymi. Dziś, po 8 latach bardzo mocno zaangażowałem się w promowanie wiedzy o budownictwie pasywnym tworząc projekt www.budynekpasywny.pl , współpracując Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego oraz z wieloma ekspertami w tej innowacyjnej dziedzinie.


Kontakt:
Pełna nazwa:Kamil Lesiuk
Lokalizacja:Szczecin, Poland
Strona WWW:http://budynekpasywny.pl