12-częściowy wywiad z Ojcem Chrzestnym Budownictwa Pasywnego w Polsce

Nie ma drugiej osoby, która ma więcej zasług dla budownictwa pasywnego w Polsce niż Gunther Schlagowski. Urodzony w Polsce, wychowany w Bremmen w Niemczech wiele lat temu przywiózł do nas z kolebki budownictwa pasywnego niezbędną wiedzę i narzędzia. Pan Gunther przyjechał specjalnie dla nas z Bremme

To jest formularz zamówienia na darmowy produkt:

12 częściowy wywiad z ojcem chrzestnym budownictwa pasywnego w Polsce Panem Gunterem Schlagowskim.

Zapis na ten produkt jest darmowy, wymaga tylko założenia konta na platformie edukacyjnej gdzie będziesz miał dostęp do wiedzy z zakresu budownictwa pasywnego.

Aby założyć konto i odebrać darmowy dostęp produktu: "Wywiad 12 częściowy z Gunterem Schlagowskim"

Podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail.

To już wszystko.

Dziękuję za zaufanie.

Niebawem udostępnię Ci kolejne darmowe materiały które pojawią się już bezpośrednio na Twoim koncie na platformie edukacyjnej www.BudynekPasywny.pl

Pozdrawiam,
Kaimil Lesiuk (BudynekPasywny.pl / BudynkiPasywne.TV)


@

Twój rodzic albo prawny opiekun musi potwierdzić Twoją prośbę o utworzenie konta. Proszę podaj jego/jej prawdziwy e-mail.

@

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do CML GROUP Kamil Lesiuk i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez CML GROUP Kamil Lesiuk.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od CML GROUP Kamil Lesiuk.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

 CML GROUP Kamil Lesiuk
Organizator / Administrator danych CML GROUP Kamil Lesiuk

CML GROUP Kamil Lesiuk
Barbakan 1/15, 71-028 Szczecin PL | 510410040
NIP: 597-165-29-14 | REGON: 321464892

Kamil Lesiuk
Trener Kamil Lesiuk

Barbakan 1/15 Szczecin PL | 510410040