Szkolenie Passive House Investor

czyli,

Jak Zbudować Oszczędny Dom,

w którym żyje się zdrowo, komfortowo i bezpiecznie.

SZCZECIN - 27.10.2018


"Dowiedz się jak sprawić aby pieniądze pracowały dla Twojego portfela, zdrowia i komfortu"
(Kamil Lesiuk, BudynekPasywny.pl / BudynkiPasywne.TV)

 1. ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE - Passive House Investor

  Cześć, witam Cię serdecznie. Z tej strony Kamil Lesiuk. Chciałbym zaprosić Cie na szkolenie z budynków pasywnych dla inwestorów: “Passive House Investor”, które odbędzie się 27.10.2018 roku w SZCZECINIE. (Jeżeli z jakiegoś powodu nie pasuje Ci ten termin, lub potrzebujesz konsultacji szybciej napisz do mnie -  na pewno znajdziemy rozwiązanie)

  Dowiedz się więcej o mnie:

  Nazwa szkolenia to Passive House Investor czyli osoba która inwestuje swoje lub nie swoje pieniądze w budynki pasywne, po to aby otrzymać z tego tytułu różnego rodzaju korzyści. Być może nigdy tak siebie nie nazywałeś ale inwestorem jest też osoba która po prostu buduje dom dla siebie i swojej Rodziny.

  Dla kogo więc jest to szkolenie ?

  1. Dla osób i firm zajmujących inwestowaniem w nieruchomości
  2. Dla osób i firm które planują budowę deweloperską np. budynek wielorodzinny lub inny budynek z mieszkami pod wynajem (aparthotel, mikroapartamentowiec)
  3. Dla przedsiębiorców którzy inwestują środki finansowe w alternatywny sposób (np. budowa przedszkola, biurowca, hotelu)
  4. Dla osób które planują budowę domu lub rozpoczęli budowę domu
  5. Dla wykonawców i projektantów którzy chcą poznać podstawy budynków pasywnych, nawiązać kontakty z inwestorami oraz dowiedzieć się jakich prostych argumentów używać aby zdobywać nowych klientów.

  Czego możesz spodziewać się na szkoleniu ?

  1. Na szkoleniu dowiesz się dlaczego warto inwestować w budynki pasywne i dlaczego jest to nie unikniona przyszłość ?
  2. Pokażę Ci mój autorski model inwestowania w budynki pasywne ?
  3. Obalę mity które krążą w Polsce i na świecie na temat budynków pasywnych.
  4. Przedstawię Ci olbrzymie korzyści które daje inwestowanie w budynki pasywne
  5. Pokażę Ci na konkretnych liczbach że budynki pasywne wcale nie są droższe od tradycyjnego budownictwa, a wręcz przeciwnie


  Pamiętaj że jest to pierwsze w Polsce tego typu szkolenie dla Inwestorów. Masz możliwość zdobycia wiedzy o inwestowaniu w budynki pasywne za bardzo niewielkie pieniądze, które są niewspółmierne z możliwościami jakie da Ci wiedza z tego szkolenia. Chciałbym abyś podjął decyzję w sposób przemyślany. Jeżeli masz dodatkowe pytania zachęcam do rozmowy telefonicznej lub skontaktowania się mailowo (kamil.lesiuk@budynekpasywny.pl)  Chciałbym abyś otrzymał na tym szkoleniu jak najwięcej informacji istotnych właśnie dla Ciebie. Po złożeniu i opłacaniu zamówienia napisz do mnie e-mail z indywidualnymi pytaniami, postaram się przygotować dla Ciebie najlepsze odpowiedzi. 


  Jeżeli planujesz zainwestować swoje pieniądze w dom, budynek biurowy, przedszkole, budynek mieszkalny wielorodzinny, mikroapartamentowiec itp. to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.


  W dzisiejszych czasach nie ma racjonalnych argumentów za tym aby budować budynki w standardzie wymaganym polskimi warunkami technicznymi . Są to wymagania zdecydowanie zaniżone i nie optymalne pod wieloma względami.


  W standardzie budynku pasywnego możemy wybudować dziś każdy rodzaj budynku. Jeżeli podejmiesz dezycję aby zainwestować swoje pieniądze w budynek pasywny otrzymasz obiekt nie tylko oszczędzający energię i Twoje pieniądze, ale przede wszystkim otrzymasz budynek który będzie zdrowy i komfortowy dla osób przebywających w tym budynku.


  Dlaczego w Polsce nie buduje się wszystkich nowych budynków w standardzie pasywnym i lepszym? Odpowiedź jest prosta - ponieważ ludzie nie mają świadomości dlaczego warto to robić i jakie korzyści dzięki temu otrzymujemy.


  Jeżeli chcesz zdobyć niesprawiedliwą przewagę i wyprzedzić konkurencyjnych inwestorów … w tym Twojego sąsiada który dzisiaj buduje zwykły dom, przyjedź na szkolenie Passive House Investor i dowiedź się jak lepiej zainwestować swoje pieniądze, tak aby pracowały dla Twojego portfela, zdrowia i komfortu.  Zapraszam serdecznie,
  Kamil Lesiuk (BudynekPasywny.pl, BudynkiPasywne.TV)

Termin szkolenia: 

 • 27.10.2018 (sobota)


Agenda szkolenia:

9:30 - 10:30 - Rejestracja uczestników (networking) (1h)

10:30 - 10:45 - Przywitanie i wstęp (15 min) 

10:45 - 12:00 - Moduł 1 - Dlaczego właśnie budynek pasywny ?

12:00 - 12:15 - Przerwa kawowa (networking)

12:15 - 13:45 - Moduł 2 - Model Inwestowania w Budynki Pasywne "Passive House Model" (1h 30 min)

13:45 - 15:00 - Przerwa obiadowa (networking) (1h 15 min)

15:00 - 16:30 - Moduł 3 - Aspekt Ekonomiczny i Zdrowotny (1h 30 min)

16:30 - 17:00 - Moduł 4 - Pytania i odpowiedzi (30 min)

17:00 - 17:30 - Networking (30 min)


Informacje dodatkowe:

 • W cenie szkolenia są przerwy kawowe / herbaciane.
 • Jeżeli potrzebujesz fakturę zaznacz pole FV w formularzu zamówienia i podaj dane firmy na którą mam wystawić fakturę.
 • Płatności realizowane są poprzez PayU oraz PayPal


Lokalizacja:

 • Silver Hotel & Gocart Center, Rondo Hakena, Szczecin


JEŻELI MASZ PYTANIA ZADZOWŃ DO MNIE:
510-410-040